Laureāti: Draugiem Group

Saruna ar Jāni Palkavnieku, Draugiem Group runasvīru

 

Kas bija noteicošais, kāpēc 2018. gadā nolēmāt veikt pašnovērtējumu savā uzņēmumu grupā?

“Vēlējāmies saprast vai bez teorētiskām zināšanām mēs ejam pareizā virzienā. Pašnovērtējuma veikšana to apliecināja – daudzas lietas mēs darām pareizi, mūsu attieksme pret darbiniekiem ir pareiza, ko apliecina saņemtā balva un ekspertu vērtējums konkrētajā kategorijā.”

 

Vai uzņēmuma iekšienē ir kaut kas mainījies pēc balvas saņemšanas? Vai esiet ieviesuši kādus uzlabojumus jau drīz pēc ekspertu ieteikumu saņemšanas?

“Ikdienas darbs organizācijā ir mainījies, jo ikviens kolēģis ir informēts par balvas saņemšanu, kas ir labs iemesls ikdienā atgādināt sev pašiem būt atvērtiem dažādībai, ja jūtam, ka var “paslīdēt kāja”. Būt atvērtiem dažādībai ir būt labiem savā labā.”

 

Ja Jums būtu jāraksturo savu pārstāvēto uzņēmumu grupa dažādības vadības kontekstā – kā Jūs to raksturotu?

“Draugiem Group darbojas visdažādākajās jomās, sākot ar preču apdruku, “gudrās mājas” risinājumiem un beidzot ar draudzības saišu stiprināšanu un sirsnīgām dāvanām. Mūsu radītos produktus raksturo viens vārds – tehnoloģijas. Draugiem Group atjautīgie prāti vienmēr ir gatavi mesties jaunos izaicinājumos, lai nonāktu pie vislabākā risinājuma jebkurai problēmai. Zināšanas un prasmes – tikai to mēs vērtējam cilvēkos. Un tas ir raksturīgi arī visiem mūsu uzņēmumiem – pieņemt dažādo, novērtēt cilvēka zināšanas un prasmes.”

 

Kas ir lielākais dzinulis pārmaiņu ieviešanai Jūsu uzņēmumā?

“Foršas sajūtas, ka izmaiņas mūs nebiedē un, ka viss ir iespējams un uzlabojumi ir nepieciešami mums pašiem.”

 

Kāpēc Jūs ieteiktu organizācijām, uzņēmumiem un valsts pārvaldes institūcijām pieteikties un veikt pašnovērtējumu?

“Lieliska iespējas paskatīties uz sevi no malas. Saņemsiet ne tikai ieteikumus uzlabojumiem, bet arī apstiprinājumu, ka dariet pareizas un labas lietas.”

  • Share :