Kustība “Dažādībā ir spēks” jau ceturto gadu sniedz atbalsta pasākumus

Sabiedrības integrācijas fonds sadarbībā ar Ventspils Augsto tehnoloģiju parku kustības “Dažādībā ir spēks” ietvaros uzsācis atbalsta pasākumus jeb praktikumus pašnovērtējuma anketu veikušajiem darba devējiem. Atbalsta pasākumi notiks laika posmā no 2021. gada 29. novembra līdz 14. decembrim.

Lai gan pagājis jau pusotrs gads kopš cilvēku ikdiena krasi izmainījās, darba devējiem vēl aizvien nepieciešams saprast, kā strādāt ar cilvēkiem attālināti un kā risināt hibrīddarba izaicinājumus. Nav noslēpums, ka daudzi zaudējot saikni ar darba kolektīvu, kļūst mazāk efektīvi darba izpildē. Atbalsta pasākumu laikā kustības “Dažādībā ir spēks” komanda sniegs darba devējiem iespēju pārdomāt šos jautājumus un iespējamos risinājumus. Tiks izmantoti dažādi interaktīvi instrumenti un metodes, lai analizētu savas izjūtas darba vidē un reflektētu par saviem kolēģiem, klientiem un sadarbības partneriem.

Lai sniegtu darba devējiem atbalstu dažādības vadības ieviešanā, esam piesaistījuši nozares ekspertus – “SPIIKIIZI” radītāju Āri Birzi, kurš sniegs zināšanas par digitālo transformāciju darba vidē, un kognitīvi biheiviorālo psihoterapeiti Mariju Ābeltiņu, kura sniegs iedvesmu psiholoģiskās veselības saglabāšanai darba vidē. Lekciju par diskrimināciju darba vidē pasniegs kustības eksperte pretdiskriminācijas jautājumos Sigita Zankovska-Odiņa, un ar labo praksi darba vidē dalīsies kustības laureāti, kas saņēmuši “Dažādībā ir spēks” kustības apbalvojumu. Atbalsta pasākumus vadīs kustības vadošā eksperte Rasma Pīpiķe.

Pasākumu kopums pieejams tiem darba devējiem, kuri 2021. gadā veikuši kustības “Dažādībā ir spēks” pašvērtējuma anketu. Piesakieties, un mēs Jums paziņosim par pašnovērtējuma anketas veikšanas uzsākšanos 2022. gada 2. februārī: www.dazadiba.lv/pieteiksanas. Aizpildot pašnovērtējuma anketu, tiks sniegta iespēja bez maksas saņemt vērtīgas ekspertu konsultācijas, atzinumu par iespējamiem uzlabojumiem, apmācības, kā arī pretendēt uz kustības “Dažādībā ir spēks” balvu.

Kustības mērķis ir veicināt toleranci pret dažādo Latvijas uzņēmumos un darba tirgū kopumā, kā arī Latvijas iedzīvotājos veidot izpratni, ka dažādība ir resurss. Kustība tika izveidota 2018. gadā, un kopā tai pievienojušies 95 darba devēji.

  • Share :