Pieredzes stāsti

Annijas Kļaviņas stāsts

“Es būtu gatava strādāt. Ja nāktu kāds piedāvājums no darba devēja, kurš izprot manu situāciju – vajadzību ik pa brīdim atpūtināt muguru, atgulties, iespējams strādāt samazinātu darba laiku un nepieciešamību pielāgot vidi, es tiešām būtu gatava.”

Annija Kļaviņa uzskata, ka cilvēkiem ar invaliditāti vajag uzdrošināties, iesaistīties, meklēt un pieņemt savas iespējas, lai arī bieži spert pirmo soli ir grūti – par to pārliecinājusies savā dzīvē arī pati. Annija savā dzīvē atradusi vaļasprieku, kas sniedz gan gandarījumu, gan arī ienākumus – kāzu rotu darināšanu, tomēr kādu dienu jaunā sieviete vēlētos strādāt arī algotu darbu. “Es būtu gatava strādāt. Ja nāktu kāds piedāvājums no darba devēja, kurš izprot manu situāciju – vajadzību ik pa brīdim atpūtināt muguru, atgulties, iespējams strādāt samazinātu darba laiku un nepieciešamību pielāgot vidi, es tiešām būtu gatava.” Tāpat Annija uzskata, ka cilvēkiem ar invaliditāti darba iespēju ir ļoti maz, kas ir skumji, jo cilvēki izmisīgi meklē darbu, bet bieži tam nav rezultātu, tāpēc viņa aicina darba devējus, kuriem ir potenciāls, dod šādu iespēju. Annija ar prieku atceras laikus, kad viņa aktīvi sportoja parabobslejā. Sportošana ļāva pārvarēt bailes no ātruma, kuras iemājoja jaunajā sievietē pēc liktenīgās avārijas, kā arī pārvarēt pašai sevi.

Citi resursi

Pieredzes stāsti

VAS "Valsts nekustamie īpašumi" 2023. gada Dažādības novērtējumā saņēma Zelta novērtējuma līmeni par izcilu sniegumu un inovatīvu pieeju, īstenojot dažādības vadību, spēju radīt un saglabāt daudzveidīgu un iekļaujošu darba vidi un sniedzot nozīmīgu ieguldījumu iekļaujošas sabiedrības veidošanā.

Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts
Pieredzes stāsti

SIA “Rīgas Dzemdību nams” 2023. gada Dažādības novērtējumā saņēma Zelta novērtējuma līmeni par izcilu sniegumu un inovatīvu pieeju, īstenojot dažādības vadību, spēju radīt un saglabāt daudzveidīgu un iekļaujošu darba vidi un sniedzot nozīmīgu ieguldījumu iekļaujošas sabiedrības veidošanā.

Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts
Skatīt citus resursus Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts