Pieredzes stāsti

“Baltinos – Latino Band” mūziķi par dzīvi Latvijā

eru izcelsmes finansists Manuels Latvijā radis iespēju gan strādāt savā profesijā, gan veltīt laiku savai sirdslietai – mūzikai, kas iekarojusi ne viena vien latvieša sirdi. “Mūzika mums ir atvērusi ļoti daudzas durvis. [..] Kad mēs ierodamies kāzās, mēs esam tikai pakalpojuma sniedzēji, bet, dodoties prom, mēs jau esam ģimene,” tā par savu pieredzi, koncertējot Latvijā, stāsta “Baltinos – Latino Band”. Kāpēc “mierīgais latvietis” ir tikai mīts, kam der kefīrs un kas ir latvieša īpašais talants? Par dzīvi Latvijā un tās atvērtību stāsta trīs mūziķi, kuri nu jau Latviju sauc par mājām.

Citi resursi

Pieredzes stāsti

VAS "Valsts nekustamie īpašumi" 2023. gada Dažādības novērtējumā saņēma Zelta novērtējuma līmeni par izcilu sniegumu un inovatīvu pieeju, īstenojot dažādības vadību, spēju radīt un saglabāt daudzveidīgu un iekļaujošu darba vidi un sniedzot nozīmīgu ieguldījumu iekļaujošas sabiedrības veidošanā.

Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts
Pieredzes stāsti

SIA “Rīgas Dzemdību nams” 2023. gada Dažādības novērtējumā saņēma Zelta novērtējuma līmeni par izcilu sniegumu un inovatīvu pieeju, īstenojot dažādības vadību, spēju radīt un saglabāt daudzveidīgu un iekļaujošu darba vidi un sniedzot nozīmīgu ieguldījumu iekļaujošas sabiedrības veidošanā.

Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts
Skatīt citus resursus Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts