Pieredzes stāsti

Bušu ģimenes stāsts

Ielūkojies Bušu ģimenes ikdienā caur tēta Krišjāņa skatījumu un atpazīsti izaicinājumus, ar kuriem saskaras praktiski ikviena ģimene: nerimstošs darbs pie attiecībām, privātās un darba dzīves apvienošana ar ģimenes pienākumiem, spēja rast laiku sev. Nav vienas universālās un pareizās receptes, kā veidot ideālu ģimenes ikdienu, bet var sākt ar vienkāršiem soļiem, savstarpēji pielāgojoties un atbalstot vienam otru!

Citi resursi

Pieredzes stāsti

VAS "Valsts nekustamie īpašumi" 2023. gada Dažādības novērtējumā saņēma Zelta novērtējuma līmeni par izcilu sniegumu un inovatīvu pieeju, īstenojot dažādības vadību, spēju radīt un saglabāt daudzveidīgu un iekļaujošu darba vidi un sniedzot nozīmīgu ieguldījumu iekļaujošas sabiedrības veidošanā.

Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts
Pieredzes stāsti

SIA “Rīgas Dzemdību nams” 2023. gada Dažādības novērtējumā saņēma Zelta novērtējuma līmeni par izcilu sniegumu un inovatīvu pieeju, īstenojot dažādības vadību, spēju radīt un saglabāt daudzveidīgu un iekļaujošu darba vidi un sniedzot nozīmīgu ieguldījumu iekļaujošas sabiedrības veidošanā.

Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts
Skatīt citus resursus Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts