Pieredzes stāsti

Cēsu sieviešu senioru basketbola komanda

Laikā, kad pasaule svin lielākos sporta svētkus – XXXII vasaras olimpiskās spēles, iepazīstinām ar iedvesmojošu stāstu par komandu, kas jau vairāk nekā 30 gadus ir spēks, ar ko rēķinās basketbola laukumos gan Latvijā, gan citur pasaulē. Tieši pirms 25 gadiem viņas iekļuva Latvijas Basketbola virslīgā. Varētu šķist, ka tas būs lielākais sasniegums, jo profesionālā sporta karjera lielākoties tiek pārtraukta spēka gados. Bet viņām tas bija tikai sākums! Eiropas vicečempiones 35+ vecumā, 4. vietas ieguvējas Pasaules čempionātā veterānu grupā, starptautisku turnīru dalībnieces.

Citi resursi

Pieredzes stāsti

VAS "Valsts nekustamie īpašumi" 2023. gada Dažādības novērtējumā saņēma Zelta novērtējuma līmeni par izcilu sniegumu un inovatīvu pieeju, īstenojot dažādības vadību, spēju radīt un saglabāt daudzveidīgu un iekļaujošu darba vidi un sniedzot nozīmīgu ieguldījumu iekļaujošas sabiedrības veidošanā.

Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts
Pieredzes stāsti

SIA “Rīgas Dzemdību nams” 2023. gada Dažādības novērtējumā saņēma Zelta novērtējuma līmeni par izcilu sniegumu un inovatīvu pieeju, īstenojot dažādības vadību, spēju radīt un saglabāt daudzveidīgu un iekļaujošu darba vidi un sniedzot nozīmīgu ieguldījumu iekļaujošas sabiedrības veidošanā.

Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts
Skatīt citus resursus Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts