Pieredzes stāsti

Cilvēku ar invaliditāti iekļaušana – sociālā uzņēmuma “OWA” stāsts

Natālija ir apģērbu dizainere, sociālā uzņēmēja un projekta “OWA” vadītāja, kopumā nodarbinot 7 darbiniekus, no tiem 4 cilvēkus ar invaliditāti.

“Cilvēks ar invaliditāti var strādāt un drīkst strādāt! Jāizvēlas stabila profesija, kurā var strādāt arī ar invaliditāti. Ir jāatrod arods, kas ir pieprasīts visos laikos, jebkurā pasaules vietā,” ir pārliecināta Natālija. Uzņēmēja uzskata, ka viena no galvenajām lietām dzīvē, kas sniedz stabilitāti arī cilvēkiem ar invaliditāti, ir izglītība, tāpēc pati šobrīd studē maģistra programmā “Dizaina inženierija”, tādejādi iegūstot jau trešo izglītību. “Mums, cilvēkiem ar invaliditāti, ir jābūt aizmugurei jeb drošības spilvenam. Ne vienmēr drošības spilvens ir tikai nauda – tas var būt gan zināšanas, gan iemaņas. Tāpēc izglītība ir tik svarīga,” teic uzņēmuma vadītāja.

Citi resursi

Pieredzes stāsti

VAS "Valsts nekustamie īpašumi" 2023. gada Dažādības novērtējumā saņēma Zelta novērtējuma līmeni par izcilu sniegumu un inovatīvu pieeju, īstenojot dažādības vadību, spēju radīt un saglabāt daudzveidīgu un iekļaujošu darba vidi un sniedzot nozīmīgu ieguldījumu iekļaujošas sabiedrības veidošanā.

Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts
Pieredzes stāsti

SIA “Rīgas Dzemdību nams” 2023. gada Dažādības novērtējumā saņēma Zelta novērtējuma līmeni par izcilu sniegumu un inovatīvu pieeju, īstenojot dažādības vadību, spēju radīt un saglabāt daudzveidīgu un iekļaujošu darba vidi un sniedzot nozīmīgu ieguldījumu iekļaujošas sabiedrības veidošanā.

Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts
Skatīt citus resursus Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts