Pieredzes stāsti

“Dažādībā ir spēks” 2021. gada laureātu novēlējumi Latvijas darba devējiem

Piecas Latvijas organizācijas 2021. gada 28. oktobrī saņēma kustības “Dažādībā ir spēks” balvu par iekļaujošas darba vides veidošanu. Jau ceturto gadu notikušajā konkursā dalībnieku skaits aizvein pieaug, tādējādi apliecinot, ka darba devēji aizvien vairāk uzmanības pievērš darbinieku. 2021 gada laureāti AS "Swedbank", VAS "Starptautiskā lidosta "Rīga"", VAS "Valsts nekustamie īpašumi", Cēsu novada pašvaldība un AAS "Balta" izska novēlējumu citiem darba devējiem.

Citi resursi

Pieredzes stāsti

VAS "Valsts nekustamie īpašumi" 2023. gada Dažādības novērtējumā saņēma Zelta novērtējuma līmeni par izcilu sniegumu un inovatīvu pieeju, īstenojot dažādības vadību, spēju radīt un saglabāt daudzveidīgu un iekļaujošu darba vidi un sniedzot nozīmīgu ieguldījumu iekļaujošas sabiedrības veidošanā.

Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts
Pieredzes stāsti

SIA “Rīgas Dzemdību nams” 2023. gada Dažādības novērtējumā saņēma Zelta novērtējuma līmeni par izcilu sniegumu un inovatīvu pieeju, īstenojot dažādības vadību, spēju radīt un saglabāt daudzveidīgu un iekļaujošu darba vidi un sniedzot nozīmīgu ieguldījumu iekļaujošas sabiedrības veidošanā.

Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts
Skatīt citus resursus Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts