Pieredzes stāsti

“Dažādībā ir spēks” laureāti kategorijā “Mūsu darba vide” – SCHWENK Latvija

Kategorijā “Mūsu darba vide” par uzvarētāju 2019. gadā tika pasludināta SIA SCHWENK Latvija (iepriekš – CEMEX) par īpašu pieeju darba vides veidošanā Brocēnu cementa rūpnīcā.

Kategorijā “Mūsu darba vide” par uzvarētāju tika pasludināta SIA SCHWENK Latvija (iepriekš – CEMEX) par īpašu pieeju darba vides veidošanā Brocēnu cementa rūpnīcā. Ražošanas uzņēmums veicina dažādu sabiedrības grupu iekļaušanu darba vidē, īpaši ievērojot jaunākās pieejas darba vides uzlabošanā. SCHWENK būtisku uzmanību pievērš tieši darba vides pielāgošanai, kas saistīta ar drošību darba vidē, uzsverot, ka katru cilvēku mājās gaida ģimene un draugi un, ka nav pieļaujama cilvēka ciešana darba vidē. Šo pieeju uzņēmums īsteno ne tikai savā uzņēmumā, bet arī sadarbībā ar saviem apakšuzņēmumiem un piegādātājiem.

Citi resursi

Pieredzes stāsti

VAS "Valsts nekustamie īpašumi" 2023. gada Dažādības novērtējumā saņēma Zelta novērtējuma līmeni par izcilu sniegumu un inovatīvu pieeju, īstenojot dažādības vadību, spēju radīt un saglabāt daudzveidīgu un iekļaujošu darba vidi un sniedzot nozīmīgu ieguldījumu iekļaujošas sabiedrības veidošanā.

Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts
Pieredzes stāsti

SIA “Rīgas Dzemdību nams” 2023. gada Dažādības novērtējumā saņēma Zelta novērtējuma līmeni par izcilu sniegumu un inovatīvu pieeju, īstenojot dažādības vadību, spēju radīt un saglabāt daudzveidīgu un iekļaujošu darba vidi un sniedzot nozīmīgu ieguldījumu iekļaujošas sabiedrības veidošanā.

Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts
Skatīt citus resursus Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts