Pieredzes stāsti

“Dažādībā ir spēks” laureāti kategorijā “Mūsu darbinieki” 2020 – Paulig Coffee Latvia

Laureāti kategorijā "Mūsu darbinieki", kas tiek pasniegta darba devējam, kam rūp attiecības ar saviem darbiniekiem, 2020. gadā saņēma SIA "Paulig Coffee Latvia".

Laureāti kategorijā “Mūsu darbinieki”, kas tiek pasniegta darba devējam, kam rūp attiecības ar saviem darbiniekiem, saņēma SIA “Paulig Coffee Latvia”. Uzņēmums savā ikdienas darbā īsteno personalizētu talantu vadību, kas nodrošina darbinieku vēlmi ilgstoši strādāt konkrētajā uzņēmumā, radot savam darbam augstu pievienoto vērtību. Uzņēmums un tā vadība 2020. gadā uzrādīja izcilu attieksmi pret darbiniekiem, tieši Covid-19 krīzes laikā veidojot tādus darba organizācijas risinājumus, kas nodrošina darbiniekiem pārliecību, ka viņu darbs tiek novērtēts, darba vieta tiks saglabāta un rūpes par darbinieku fizisko un garīgo veselību izvirzīta kā prioritāte.

Citi resursi

Pieredzes stāsti

VAS "Valsts nekustamie īpašumi" 2023. gada Dažādības novērtējumā saņēma Zelta novērtējuma līmeni par izcilu sniegumu un inovatīvu pieeju, īstenojot dažādības vadību, spēju radīt un saglabāt daudzveidīgu un iekļaujošu darba vidi un sniedzot nozīmīgu ieguldījumu iekļaujošas sabiedrības veidošanā.

Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts
Pieredzes stāsti

SIA “Rīgas Dzemdību nams” 2023. gada Dažādības novērtējumā saņēma Zelta novērtējuma līmeni par izcilu sniegumu un inovatīvu pieeju, īstenojot dažādības vadību, spēju radīt un saglabāt daudzveidīgu un iekļaujošu darba vidi un sniedzot nozīmīgu ieguldījumu iekļaujošas sabiedrības veidošanā.

Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts
Skatīt citus resursus Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts