Pieredzes stāsti

“Dažādībā ir spēks” laureāti kategorijā “Mūsu darbinieki” – Sociālās integrācijas valsts aģentūra

Sociālās integrācijas valsts aģentūra (SIVA) Jūrmalā, kuras mērķis ir veicināt cilvēku ar invaliditāti un personu ar funkcionāliem traucējumiem sociālo integrāciju, 2019. gadā ieguva balvu kategorijā “Mūsu darbinieki”.

Sociālās integrācijas valsts aģentūra (SIVA) Jūrmalā, kuras mērķis ir veicināt cilvēku ar invaliditāti un personu ar funkcionāliem traucējumiem sociālo integrāciju, ieguva balvu kategorijā “Mūsu darbinieki”. Žūrija augstu novērtēja jūrmalnieku individuālo pieeju ikvienam darbiniekam, elastīgos risinājumus un atbildīgu attieksmi, strādājot ar darba kolektīvu. SIVA, neraugoties uz diezgan lieliem izaicinājumiem atrast un iesaistīt nepieciešamos darbiniekus, veic visus nepieciešamos pasākumus, lai visur, kur iespējams, iesaistītu dažādu sociālo grupu pārstāvjus, īpaši novērtējot katra individuālā darbinieka prasmes un iespējas.

Citi resursi

Pieredzes stāsti

VAS "Valsts nekustamie īpašumi" 2023. gada Dažādības novērtējumā saņēma Zelta novērtējuma līmeni par izcilu sniegumu un inovatīvu pieeju, īstenojot dažādības vadību, spēju radīt un saglabāt daudzveidīgu un iekļaujošu darba vidi un sniedzot nozīmīgu ieguldījumu iekļaujošas sabiedrības veidošanā.

Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts
Pieredzes stāsti

SIA “Rīgas Dzemdību nams” 2023. gada Dažādības novērtējumā saņēma Zelta novērtējuma līmeni par izcilu sniegumu un inovatīvu pieeju, īstenojot dažādības vadību, spēju radīt un saglabāt daudzveidīgu un iekļaujošu darba vidi un sniedzot nozīmīgu ieguldījumu iekļaujošas sabiedrības veidošanā.

Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts
Skatīt citus resursus Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts