Pieredzes stāsti

“Dažādībā ir spēks” laureāti kategorijā “Mūsu principi” 2019. gadā – Paulig Coffee Latvia

Kategorijā “Mūsu principi” par uzvarētāju 2019. gadā pasludināts kafijas vairumtirdzniecības uzņēmums SIA Paulig Coffee Latvia.

Kategorijā “Mūsu principi” par uzvarētāju pasludināts kafijas vairumtirdzniecības uzņēmums SIA Paulig Coffee Latvia. Uzņēmuma vadība saglabā un praktizē mātes kompānijas izteiktos principus attieksmē pret vidi, atbildīgu ražošanu un atbildību pret saviem darbiniekiem. 2019.gadā Rīgā strādājošā kompānija īpaši izcēlusi katra darbinieka dzimto vietu, dāvinot vietējiem iedzīvotājiem 100 kafijas tases bez maksas. Tomēr, tā ir tikai aisberga redzamā daļa – ikdienā uzņēmums atbalsta jauniešus no sociāli mazaizsargātām grupām un sniedz atbalstu jauniešiem karjeras attīstībā.

Citi resursi

Pieredzes stāsti

VAS "Valsts nekustamie īpašumi" 2023. gada Dažādības novērtējumā saņēma Zelta novērtējuma līmeni par izcilu sniegumu un inovatīvu pieeju, īstenojot dažādības vadību, spēju radīt un saglabāt daudzveidīgu un iekļaujošu darba vidi un sniedzot nozīmīgu ieguldījumu iekļaujošas sabiedrības veidošanā.

Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts
Pieredzes stāsti

SIA “Rīgas Dzemdību nams” 2023. gada Dažādības novērtējumā saņēma Zelta novērtējuma līmeni par izcilu sniegumu un inovatīvu pieeju, īstenojot dažādības vadību, spēju radīt un saglabāt daudzveidīgu un iekļaujošu darba vidi un sniedzot nozīmīgu ieguldījumu iekļaujošas sabiedrības veidošanā.

Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts
Skatīt citus resursus Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts