Pieredzes stāsti

“Dažādībā ir spēks” laureāti kategorijā “Mūsu tirgus attiecības” 2019. gadā – Draugiem Group

AS Draugiem Group 2019. gadā apbalvots kategorijā “Mūsu tirgus attiecības” par dažādības vadības principu popularizēšanu un iekļaujošas vides veicināšanu.

Rīgā un Cēsīs bāzētais tehnoloģiju uzņēmums AS Draugiem Group apbalvots kategorijā “Mūsu tirgus attiecības” par dažādības vadības principu popularizēšanu un iekļaujošas vides veicināšanu. Uzņēmums veic nozīmīgu ieguldījumu jauniešu izglītošanā gan IT nozarē, gan atbildīgas uzņēmējdarbības jomā. Ikviens produkts un pakalpojums, ko attīsta šis uzņēmums ir saistīts ar noteiktas jomas problēmu risināšanu un atbildīgu attieksmi pret pasauli, kurā jauninājumi tiek ieviesti.

Citi resursi

Pieredzes stāsti

VAS "Valsts nekustamie īpašumi" 2023. gada Dažādības novērtējumā saņēma Zelta novērtējuma līmeni par izcilu sniegumu un inovatīvu pieeju, īstenojot dažādības vadību, spēju radīt un saglabāt daudzveidīgu un iekļaujošu darba vidi un sniedzot nozīmīgu ieguldījumu iekļaujošas sabiedrības veidošanā.

Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts
Pieredzes stāsti

SIA “Rīgas Dzemdību nams” 2023. gada Dažādības novērtējumā saņēma Zelta novērtējuma līmeni par izcilu sniegumu un inovatīvu pieeju, īstenojot dažādības vadību, spēju radīt un saglabāt daudzveidīgu un iekļaujošu darba vidi un sniedzot nozīmīgu ieguldījumu iekļaujošas sabiedrības veidošanā.

Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts
Skatīt citus resursus Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts