Pieredzes stāsti

“Dažādībā ir spēks” laureāti kategorijā “Mūsu tirgus attiecības” 2020 – SIA SCHWENK Latvija

Laureāti kategorijā "Mūsu tirgus attiecības" par īpašu darba devēja ieguldījumu dažādības vadības principu popularizēšanā un iekļaujošas vides veicināšanā 2020. gadā ieguva SIA "SCHWENK Latvija".

Laureāti kategorijā “Mūsu tirgus attiecības” par īpašu darba devēja ieguldījumu dažādības vadības principu popularizēšanā un iekļaujošas vides veicināšanā ieguva SIA “SCHWENK Latvija”. Uzņēmums pašnovērtējuma veikšanā piedalās un balvu iegūst jau otro reizi. Uzņēmums uzsācis īstenot nozīmīgu kampaņu, lai izskaustu negadījumus darba vietā. SIA “SCHWENK Latvija plāno attīstīt kampaņu “Misija 0”, veidojot to sadarbībā ar lielu daļu Latvijas darba devēju, jo tikai tādā veidā ir iespējams novērst iespējamo cilvēku traumatismu un  bojāeju pildot darba pienākumus. Uzņēmums ir plaši atpazīstams ar savu augsto prasību “latiņu” attiecībā uz darba drošību darba vidē, kas pasargā simtiem cilvēku visā Latvijā.

Citi resursi

Pieredzes stāsti

VAS "Valsts nekustamie īpašumi" 2023. gada Dažādības novērtējumā saņēma Zelta novērtējuma līmeni par izcilu sniegumu un inovatīvu pieeju, īstenojot dažādības vadību, spēju radīt un saglabāt daudzveidīgu un iekļaujošu darba vidi un sniedzot nozīmīgu ieguldījumu iekļaujošas sabiedrības veidošanā.

Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts
Pieredzes stāsti

SIA “Rīgas Dzemdību nams” 2023. gada Dažādības novērtējumā saņēma Zelta novērtējuma līmeni par izcilu sniegumu un inovatīvu pieeju, īstenojot dažādības vadību, spēju radīt un saglabāt daudzveidīgu un iekļaujošu darba vidi un sniedzot nozīmīgu ieguldījumu iekļaujošas sabiedrības veidošanā.

Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts
Skatīt citus resursus Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts