Pieredzes stāsti

Diskusija “Manā uzņēmumā strādā un var tāpat!” par iekļaujošu nodarbinātību

Labklājības ministrijas informatīvās kampaņas par iekļaujošu nodarbinātību cilvēkiem ar invaliditāti ietvaros notika tiešsaistes diskusija “Manā uzņēmumā strādā un var tāpat!”. Tajā savos pieredzes stāstos, atziņās un ieteikumos par cilvēku ar invaliditāti nodarbinātību dalījās darba devēji. Ar savu uzņēmumu pieredzes stāstiem dalījās Gundega Kirilka, “Rimi Latvia” personāla vadītāja, Ieva Zirne, “Circle K Business Centre” vecākā personālvadības biznesa partnere, un sociālo uzņēmumu “OWA” un “Print Art” vadītāja Natālija Jermolajeva. Darba ņēmēja viedokli atklāja neredzīgais viesmīlis Aleksejs Poplavskis, kurš strādā uzņēmumā “Blind Dreams”. Sarunā iesaistījās arī Labklājības ministrijas Darba tirgus politikas departamenta direktors Imants Lipskis.

Citi resursi

Pieredzes stāsti

VAS "Valsts nekustamie īpašumi" 2023. gada Dažādības novērtējumā saņēma Zelta novērtējuma līmeni par izcilu sniegumu un inovatīvu pieeju, īstenojot dažādības vadību, spēju radīt un saglabāt daudzveidīgu un iekļaujošu darba vidi un sniedzot nozīmīgu ieguldījumu iekļaujošas sabiedrības veidošanā.

Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts
Pieredzes stāsti

SIA “Rīgas Dzemdību nams” 2023. gada Dažādības novērtējumā saņēma Zelta novērtējuma līmeni par izcilu sniegumu un inovatīvu pieeju, īstenojot dažādības vadību, spēju radīt un saglabāt daudzveidīgu un iekļaujošu darba vidi un sniedzot nozīmīgu ieguldījumu iekļaujošas sabiedrības veidošanā.

Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts
Skatīt citus resursus Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts