Pieredzes stāsti

Dzimumu līdztiesība – advokātu birojs “Walless”

"Walless" uzņēmumam ir vairāk nekā desmit gadu pieredze nozarē, un uzņēmuma vadību veido četru spējīgu un neatkarīgu sieviešu partnerība.

Mēs devāmies uz advokātu biroju “Walless”, lai uzzinātu vairāk par juristu un advokātu profesijām. “Walless” uzņēmumam ir vairāk nekā desmit gadu pieredze nozarē, un uzņēmuma vadību veido četru spējīgu un neatkarīgu sieviešu partnerība. Skaties video, kur advokātu biroja komanda dalās savā stāstā par biroja dibināšanu, juristu darbu, līdzvērtīga atalgojuma principiem un iemesliem, kāpēc meitenēm un puišiem izvēlēties šo prestižo un aizraujošo profesiju! Kopā ar “Walless” komandu apspriedām arī dažādus ar šo nozari saistītus stereotipus. Skaties, kā paši juristi un advokāti tos atspēko! Vai mūsdienās juristu profesijā joprojām dominē vīrieši? Un vai taisnība ir populārās kultūras filmām, kas rāda juristes kā gudrās blondīnes?

Citi resursi

Pieredzes stāsti

VAS "Valsts nekustamie īpašumi" 2023. gada Dažādības novērtējumā saņēma Zelta novērtējuma līmeni par izcilu sniegumu un inovatīvu pieeju, īstenojot dažādības vadību, spēju radīt un saglabāt daudzveidīgu un iekļaujošu darba vidi un sniedzot nozīmīgu ieguldījumu iekļaujošas sabiedrības veidošanā.

Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts
Pieredzes stāsti

SIA “Rīgas Dzemdību nams” 2023. gada Dažādības novērtējumā saņēma Zelta novērtējuma līmeni par izcilu sniegumu un inovatīvu pieeju, īstenojot dažādības vadību, spēju radīt un saglabāt daudzveidīgu un iekļaujošu darba vidi un sniedzot nozīmīgu ieguldījumu iekļaujošas sabiedrības veidošanā.

Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts
Skatīt citus resursus Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts