Pieredzes stāsti

Lolitas Korjapinas pieredzes stāsts

“Suns pavadonis neredzīgam un vājredzīgam cilvēkam ir neatkarība no citu cilvēku palīdzības un atbalsta. Šāds suns ceļ pašapziņu, ka mēs varam izdarīt visu,”

Lolita Korjapina sevi sauc par nelabojamu optimisti, ar prieku iet uz darbu, nodarbojas ar saviem hobijiem – vasarā siltumnīcas darbiem, ziemā ar adīšanu, bet pats galvenais – ar īpašu mīļumu stāsta par meitiņu un ar lepnumu par savu suni pavadoni Zuzi. “Suns pavadonis neredzīgam un vājredzīgam cilvēkam ir neatkarība no citu cilvēku palīdzības un atbalsta. Šāds suns ceļ pašapziņu, ka mēs varam izdarīt visu,” uzsver Lolita. Zuze ir apmācīta ne tikai palīdzēt ar ceļa rādīšanu, bet pat pasniegt zemē nokritušus priekšmetus, vai vismaz norādīt uz to atrašanās vietu. Lolita strādā “Sonido” zvanu centrā kā klientu apkalpošanas spceciāliste, kur ieguvusi atzinību kā ceturkšņa labākā darbiniece un piedzīvojusi arī paaugstinājumu, kā arī ir Latvijas Neredzīgo biedrības Rīgas pilsētas teritoriālās organizācijas valdes priekšsēdētāja. Lolita ar lepnumu atminas 2017. gadu, kad viņa, vienīgā sieviete starp pieciem vīriešiem, piedalījās spēka trīscīņas sacensībās. Sākotnēji ar šo sporta veidu nodarbojās tikai Lolitas vīrs, tomēr ar laiku tas uzrunājis arī viņu pašu.

Citi resursi

Pieredzes stāsti

VAS "Valsts nekustamie īpašumi" 2023. gada Dažādības novērtējumā saņēma Zelta novērtējuma līmeni par izcilu sniegumu un inovatīvu pieeju, īstenojot dažādības vadību, spēju radīt un saglabāt daudzveidīgu un iekļaujošu darba vidi un sniedzot nozīmīgu ieguldījumu iekļaujošas sabiedrības veidošanā.

Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts
Pieredzes stāsti

SIA “Rīgas Dzemdību nams” 2023. gada Dažādības novērtējumā saņēma Zelta novērtējuma līmeni par izcilu sniegumu un inovatīvu pieeju, īstenojot dažādības vadību, spēju radīt un saglabāt daudzveidīgu un iekļaujošu darba vidi un sniedzot nozīmīgu ieguldījumu iekļaujošas sabiedrības veidošanā.

Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts
Skatīt citus resursus Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts