Pieredzes stāsti

Madara Apses stāsts

Madaram ir 31 gads. Kā tev šķiet, daudz vai maz? Vai 31 gada vecumā ir jājūtas vecam? Kā pats Madars stāsta: “Kad ir pāri 30 gadiem, tu skaities tāds kā vecs skeiteris. Lielās firmas labāk grib slēgt līgumus ar padsmitgadniekiem, jo tur ir nākotne. Nu, reizēm ir tā, ka jūtos kā tāds seniors starp jaunajiem skeiteriem, bet tad es vienmēr atceros, kāpēc es šo daru – man tas patīk, es mīlu skeitot. Un man ir daži draugi, kas 50–60 gadu vecumā vēl uz dēļa visādus trikus taisa, un es iedvesmojos no tā, es redzu, ka viņi var, ka vecums ir tikai skaitlis. Tāpat es ceru, ka kāds iedvesmojas, skatoties uz mani!” Neļaut vecumam būt šķērslim, izvēloties hobijus vai profesiju, rosina Madars Apse!

Citi resursi

Pieredzes stāsti

VAS "Valsts nekustamie īpašumi" 2023. gada Dažādības novērtējumā saņēma Zelta novērtējuma līmeni par izcilu sniegumu un inovatīvu pieeju, īstenojot dažādības vadību, spēju radīt un saglabāt daudzveidīgu un iekļaujošu darba vidi un sniedzot nozīmīgu ieguldījumu iekļaujošas sabiedrības veidošanā.

Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts
Pieredzes stāsti

SIA “Rīgas Dzemdību nams” 2023. gada Dažādības novērtējumā saņēma Zelta novērtējuma līmeni par izcilu sniegumu un inovatīvu pieeju, īstenojot dažādības vadību, spēju radīt un saglabāt daudzveidīgu un iekļaujošu darba vidi un sniedzot nozīmīgu ieguldījumu iekļaujošas sabiedrības veidošanā.

Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts
Skatīt citus resursus Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts