Pieredzes stāsti

Pētera Gertnera pieredzes stāsts

“Ja vēlies izmēģināt kaut ko jaunu – tas ir jādara! Kas var būt sliktākais, ja neizdodas? Tu atgriezies tajā pašā pozīcijā, kur biji sākumā. Ja mēģina un izdodas, ir daudz lielāks gandarījums,” uzsver Pēteris.

29 gadus vecā Pētera Gertnera dzīvesstāsts ir pilns optimisma un iedvesmas, jo jaunais fotogrāfs un multimediju dizaina speciālists, kurš strādā Saulkrastu novada pašvaldībā, dzīvē dara lietas, kas ne tikai tuvas sirdij, bet sakrīt arī ar pienākumiem darbā. Tieši tāpēc viņš sevi nesauc par cilvēku ar invaliditāti, jo uzskata, ka dzīvo pilnvērtīgu dzīvi. “Ja vēlies izmēģināt kaut ko jaunu – tas ir jādara! Kas var būt sliktākais, ja neizdodas? Tu atgriezies tajā pašā pozīcijā, kur biji sākumā. Ja mēģina un izdodas, ir daudz lielāks gandarījums,” uzsver Pēteris. Multimediju dizaineris atzinīgi vērtē sabiedrības attieksmi un uzskata, ka cilvēki pēdējā laikā palikuši daudz atvērtāki un pats pārliecinājies, ka bieži ir gatavi palīdzēt. Savukārt darba devējiem Pēteris iesaka nebaidīties pieņemt darbā cilvēkus ar invaliditāti, jo uzskata, ka viņi bieži vien ir uzcītīgāki, nekā pārējie. Brīvajā laikā Pēteris labprāt ir kopā ar ģimeni un draudzeni, fotografē, ko sauc arī par savu sirdslietu, dodas pārgājienos, brauc ar longbordu un velosipēdu.

Citi resursi

Pieredzes stāsti

VAS "Valsts nekustamie īpašumi" 2023. gada Dažādības novērtējumā saņēma Zelta novērtējuma līmeni par izcilu sniegumu un inovatīvu pieeju, īstenojot dažādības vadību, spēju radīt un saglabāt daudzveidīgu un iekļaujošu darba vidi un sniedzot nozīmīgu ieguldījumu iekļaujošas sabiedrības veidošanā.

Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts
Pieredzes stāsti

SIA “Rīgas Dzemdību nams” 2023. gada Dažādības novērtējumā saņēma Zelta novērtējuma līmeni par izcilu sniegumu un inovatīvu pieeju, īstenojot dažādības vadību, spēju radīt un saglabāt daudzveidīgu un iekļaujošu darba vidi un sniedzot nozīmīgu ieguldījumu iekļaujošas sabiedrības veidošanā.

Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts
Skatīt citus resursus Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts