Pieredzes stāsti

Raimonda Smagara pieredzes stāsts​

“Es strādāju, jo gribu normāli dzīvot, gribu vairāk nekā tikai minimumu.”

Raimonds Smagars uzsver, ka nevar gaidīt, ka kāds tev dzīvē kaut ko pienesīs klāt – vienalga, vai esi ratiņkrēslā, vai nē. Raimonds strādā pašvaldībā sociālajā jomā un viņa pārraudzībā ir mājokļu labiekārtošana cilvēkiem ar invaliditāti. “Es strādāju, jo gribu normāli dzīvot, gribu vairāk nekā tikai minimumu.” Tieši tāpēc viņš aizraujas ar jauno tehnoloģiju apgūšanu, tostarp – virtuālās realitātes izzināšanu, bet pēdējā laikā laika aizraušanās ir digitālā rasēšana. Raimonds par savu pieredzi – diemžēl ir nācies saskarties ar nepatīkamu diskrimināciju invaliditātes dēļ, ir parādījis, ka nereti nepieciešama pat tiesas iejaukšanās, lai pierādītu, ka cilvēkiem ar invaliditāti ir tieši tādas pašas tiesības, kā cilvēkiem bez. “Daudzi cilvēki ar invaliditāti nevar strādāt fizisko ierobežojumu dēļ, bet, lai darītu intelektuālu darbu, nepieciešama attiecīga izglītība,” uzsver Raimonds, sakot, ka šī ir problēma, kuru Latvijā vajadzētu risināt, tādejādi arī samazinot bezdarbu cilvēku ar invaliditāti vidū.

Citi resursi

Pieredzes stāsti

VAS "Valsts nekustamie īpašumi" 2023. gada Dažādības novērtējumā saņēma Zelta novērtējuma līmeni par izcilu sniegumu un inovatīvu pieeju, īstenojot dažādības vadību, spēju radīt un saglabāt daudzveidīgu un iekļaujošu darba vidi un sniedzot nozīmīgu ieguldījumu iekļaujošas sabiedrības veidošanā.

Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts
Pieredzes stāsti

SIA “Rīgas Dzemdību nams” 2023. gada Dažādības novērtējumā saņēma Zelta novērtējuma līmeni par izcilu sniegumu un inovatīvu pieeju, īstenojot dažādības vadību, spēju radīt un saglabāt daudzveidīgu un iekļaujošu darba vidi un sniedzot nozīmīgu ieguldījumu iekļaujošas sabiedrības veidošanā.

Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts
Skatīt citus resursus Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts