Pieredzes stāsti

“Riga TechGirls” stāsts

Kāpēc ir svarīgi, lai IKT jomā būtu plaši pārstāvēti abi dzimumi? Kā motivēt sievietes attīstīt savas digitālās prasmes un iedvesmot strādāt IKT nozarē? Kāda ir vecāku loma bērna digitālo prasmju attīstīšanā? “Riga TechGirls” pārstāves ir pārliecinātas, ka IKT nozare ir piemērota kā vīriešiem, tā sievietēm. Viņu mērķis – izglītot un iedvesmot pēc iespējas vairāk meiteņu un sieviešu profesionāli iesaistīties informācijas tehnoloģiju nozarē.

Citi resursi

Pieredzes stāsti

VAS "Valsts nekustamie īpašumi" 2023. gada Dažādības novērtējumā saņēma Zelta novērtējuma līmeni par izcilu sniegumu un inovatīvu pieeju, īstenojot dažādības vadību, spēju radīt un saglabāt daudzveidīgu un iekļaujošu darba vidi un sniedzot nozīmīgu ieguldījumu iekļaujošas sabiedrības veidošanā.

Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts
Pieredzes stāsti

SIA “Rīgas Dzemdību nams” 2023. gada Dažādības novērtējumā saņēma Zelta novērtējuma līmeni par izcilu sniegumu un inovatīvu pieeju, īstenojot dažādības vadību, spēju radīt un saglabāt daudzveidīgu un iekļaujošu darba vidi un sniedzot nozīmīgu ieguldījumu iekļaujošas sabiedrības veidošanā.

Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts
Skatīt citus resursus Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts