Pieredzes stāsti

Santas Survilas pieredzes stāsts

Santai Survilai ir 53 gadi un lielākā daļa dzīves pagājusi ratiņkrēslā, tomēr tas ne brīdi nav bijis iemesls, lai kaut kam dzīvē atmestu ar roku, gluži pretēji – Santa ar prieku visām dzīves iespējām saka “jā” un ne brīdi nešaubās, ka spēs tās īstenot.

Santai Survilai ir 53 gadi un lielākā daļa dzīves pagājusi ratiņkrēslā, tomēr tas ne brīdi nav bijis iemesls, lai kaut kam dzīvē atmestu ar roku, gluži pretēji – Santa ar prieku visām dzīves iespējām saka “jā” un ne brīdi nešaubās, ka spēs tās īstenot. “Ja padosieties, tad vieglāk nekļūs!” saka Santa un ar savu dzīvesstāstu to apliecina – Santa ir ceļā uz 3. augstāko izglītību – juridiskajās zinātnēs, viņa strādā kā sociālais eksperts un mentors, proti, palīdz cilvēkiem izprast juridiskos jautājumus par sociālajiem jautājumiem, darbojas kā brīvprātīgā, un dievina savu hobiju – ceļošanu, ko dara kopā ar vīru Aleksandru, kurš vienlaicīgi ir arī viņas asistents. Izveidotas arī trīs Facebook grupas gan konsultācijām, gan palīdzībai grūtībās nonākušajiem, gan tirdziņš cilvēkiem ar invaliditāti. Santa uzsver, ka vienmēr ir iespēja padoties un pakļauties mirkļa vājumam vai tomēr dot savai dzīvei piepildījumu. Santas lūzuma punkts dzīvē notika, kad viņai bija tikai 18 gadi – toreiz tika uzstādīta diagnoze – neopātija jeb muskuļu progresējošs vājums.

Citi resursi

Pieredzes stāsti

VAS "Valsts nekustamie īpašumi" 2023. gada Dažādības novērtējumā saņēma Zelta novērtējuma līmeni par izcilu sniegumu un inovatīvu pieeju, īstenojot dažādības vadību, spēju radīt un saglabāt daudzveidīgu un iekļaujošu darba vidi un sniedzot nozīmīgu ieguldījumu iekļaujošas sabiedrības veidošanā.

Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts
Pieredzes stāsti

SIA “Rīgas Dzemdību nams” 2023. gada Dažādības novērtējumā saņēma Zelta novērtējuma līmeni par izcilu sniegumu un inovatīvu pieeju, īstenojot dažādības vadību, spēju radīt un saglabāt daudzveidīgu un iekļaujošu darba vidi un sniedzot nozīmīgu ieguldījumu iekļaujošas sabiedrības veidošanā.

Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts
Skatīt citus resursus Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts