Pieredzes stāsti

Sociālais eksperiments : SPĒJ VIŅŠ = SPĒJ VIŅA. Kā reaģē cilvēki, ieraugot sievieti “tradicionālā” vīriešu profesijā?

Iepazīsties ar sociālā eksperimenta video, kurā noskaidrojām, kā cilvēki reaģē, ieraugot vīriešus un sievietes sev šķietami neierastās profesijās!
Pieejams:
Saites ikona Saites apraksts Autoservisa video

Spējas ir vienīgais ierobežojums, cilvēkam izvēloties savu karjeru un profesiju, kā arī dalot rūpes par ģimeni un mājas darbiem. Iepazīsties ar sociālā eksperimenta video, kurā noskaidrojām, kā cilvēki reaģē, ieraugot vīriešus un sievietes sev šķietami neierastās profesijās! Skaties, kāda bija autoservisa klientu reakcija uz automehāniķi – sievieti.

Citi resursi

Pieredzes stāsti

VAS "Valsts nekustamie īpašumi" 2023. gada Dažādības novērtējumā saņēma Zelta novērtējuma līmeni par izcilu sniegumu un inovatīvu pieeju, īstenojot dažādības vadību, spēju radīt un saglabāt daudzveidīgu un iekļaujošu darba vidi un sniedzot nozīmīgu ieguldījumu iekļaujošas sabiedrības veidošanā.

Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts
Pieredzes stāsti

SIA “Rīgas Dzemdību nams” 2023. gada Dažādības novērtējumā saņēma Zelta novērtējuma līmeni par izcilu sniegumu un inovatīvu pieeju, īstenojot dažādības vadību, spēju radīt un saglabāt daudzveidīgu un iekļaujošu darba vidi un sniedzot nozīmīgu ieguldījumu iekļaujošas sabiedrības veidošanā.

Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts
Skatīt citus resursus Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts