Pieredzes stāsti

Vecuma dažādība – “Bite Latvija” stāsts

"Bite Latvija" mudina nebaidīties un mēģināt veidot karjeru jebkurā vecumā, jo visu var iemācīties, strādājot plecu pie pleca ar dažādiem cilvēkiem.

Nereti gados vecākiem cilvēkiem telekomunikācijas nozare šķiet nesaprotama, sarežģīta un ļoti sveša. “Bite Latvija” mudina nebaidīties un mēģināt veidot karjeru jebkurā vecumā, jo visu var iemācīties, strādājot plecu pie pleca ar dažādiem cilvēkiem. Uzņēmumā strādā 900 cilvēku, un ik dienu ir jādomā un jāstrādā pie tā, lai darba vide būtu iekļaujoša un atvērta dažādajam. Paši “Bite Latvija” darbinieki stāsta, ka svarīgi ir iet līdzi laikam, un telekomunikāciju nozare ir īstā vieta, jo te viss plūst un mainās ne pa stundām, bet pa minūtēm. Ir jāturpina darīt, kamēr var, kamēr ir vēlme un iespējas!

Citi resursi

Pieredzes stāsti

VAS "Valsts nekustamie īpašumi" 2023. gada Dažādības novērtējumā saņēma Zelta novērtējuma līmeni par izcilu sniegumu un inovatīvu pieeju, īstenojot dažādības vadību, spēju radīt un saglabāt daudzveidīgu un iekļaujošu darba vidi un sniedzot nozīmīgu ieguldījumu iekļaujošas sabiedrības veidošanā.

Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts
Pieredzes stāsti

SIA “Rīgas Dzemdību nams” 2023. gada Dažādības novērtējumā saņēma Zelta novērtējuma līmeni par izcilu sniegumu un inovatīvu pieeju, īstenojot dažādības vadību, spēju radīt un saglabāt daudzveidīgu un iekļaujošu darba vidi un sniedzot nozīmīgu ieguldījumu iekļaujošas sabiedrības veidošanā.

Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts
Skatīt citus resursus Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts