Lekciju ieraksti

Vebinārs: Kā mērīt dažādību organizācijā?

Sabiedrības integrācijas fonda vebinārs darba devējiem “Kā mērīt dažādību organizācijā?” par to, kā iegūt dažādības datus un kā tos izmantot, lai uzlabotu iekļaujošu darba vidi un veicinātu pozitīvas pārmaiņas organizācijā.
Pieejams:
Saites ikona Saites apraksts

30. maijā norisinājās Sabiedrības integrācijas fonda vebinārs darba devējiem “Kā mērīt dažādību organizācijā?” par to, kā iegūt dažādības datus un kā tos izmantot, lai uzlabotu iekļaujošu darba vidi un veicinātu pozitīvas pārmaiņas organizācijā. Vebinārā tika apskatīti dažādības mērīšanas instrumenti un metodes, kā arī datu vākšanas procesi un labās prakses piemēri, kā pareizi apkopot, dokumentēt un interpretēt dažādības datus organizācijā, lai pieņemtu stratēģiskus lēmumus.

“Kantar” klientu vadītāja Santa Lazdiņa iepazīstināja ar tādām datu ieguves metodēm kā aptauja, intervija un datu analīze. Savukārt par informācijas ievākšanas, apkopošanas un glabāšanas tiesiskajiem aspektiem stāstīja SIA “ZAB COBALT” vecākā speciāliste, zvērināta advokāta palīdze Gabriela Šantare.

AS “Swedbank Latvija” dažādības un iekļaušanas jomas vadītāja Inese Blaua-Brēķe dalījās ar praktiskajiem ieguvumiem un labās prakses piemēriem, balstoties uz datos pieņemtajiem lēmumiem. Vebināru vadīja ilgtspējas un dažādības eksperte Dace Helmane.

Citi resursi

Lekciju ieraksti

Vebinārā Sabiedrības integrācijas fonda pārstāvji iepazīstina ar novērtējuma “Dažādībā ir spēks” iespējām un ieguvumiem, kā arī skaidro pieteikšanās procesu, izmaiņas anketā un metodikā, iesniedzamo informāciju un vērtēšanas procesu. Vebinārā piedalās gan darba devēji, kas jau piedalījušies novērtējumā, lai dalītos pieredzē un iegūtajos rezultātos, gan tie, kas plāno piedalīties, lai pastāstītu par savu motivāciju šī gada novērtējumam.

Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts
Skatīt citus resursus Ikona Bultiņa pa labi Bultiņas pa labi apraksts