Laureāti kategorijā “Mūsu tirgus attiecības” – SIA “Omniva”

Balvu kategorijā “Mūsu tirgus attiecības” šogad saņēma SIA “Omniva” par īpašu ieguldījumu dažādības vadības principu popularizēšanā un iekļaujošas vides veicināšanā. Ievērojams atbalsts vietējām kopienām, tajā skaitā iesaistoties labdarības kampaņās un veicinot sabiedrības pilsonisko aktivitāti. Uzņēmums veicis būtiskus ieguldījumus savas iekšējās vadības sistēmas procesu izstrādē, lai nodrošinātu izcilu uzņēmuma sadarbību ar piegādātājiem un klientiem.

 


Laureāti kategorijā “Mūsu saziņa” – SIA “Reitan Convenience Latvia” (Narvesen un Caffeine)

SIA “Reitan Convenience Latvia”, pārstāvot zīmolus “Narvesen” un “Caffeine”, saņēma balvu kategorijā “Mūsu saziņa”. Uzņēmums uzsver līdzcilvēku nozīmi, pasākumos un citās aktivitātēs aicinot piedalīties ne tikai pašus darbiniekus, bet arī ģimenes locekļus. Uzņēmums izveidojis “Vietējo varoņu programmu”, lai iesaistītu darbiniekus vietējo kopienu aktivitātēs. Darba devējs mērķtiecīgi strādā pie tā, lai nodarbinātu Ukrainas civiliedzīvotājus un cilvēkus ar invaliditāti.

 


Laureāti kategorijā “Mūsu darbinieki” – SIA “RIMI Latvia”

Balvu kategorijā “Mūsu darbinieki” ieguva SIA “RIMI Latvia”. “RIMI Latvia” ir skaidri definēts darbinieku labumu grozs, izveidots emocionālā atbalsta tālrunis darbiniekiem un kolēģu atbalsta fonds. Darbiniekiem nodrošināta stipendija studijām arī gadījumos, ja studijas nav saistītas ar tiešajiem darba pienākumiem. Ja darbinieks nolemj aiziet no darba, viņam tiek sniegta iespēja sešu mēnešu laikā atgriezties, saglabājot savu darba stāžu un visus pienākošos bonusus iepriekšējā darbā.

 


Laureāti kategorijā “Mūsu principi” – VAS “Latvijas Loto”

Balva kategorijā “Mūsu principi” tika pasniegta VAS “Latvijas Loto”. Vienlīdzīgu iespēju nodrošināšana un dažādības vadības principi ir uzņēmuma darbības pamatā ne tikai deklaratīvi, bet dažādu aktivitāšu un iniciatīvu formā, kas nostiprinātas uzņēmuma stratēģiskajos dokumentos un vadlīnijās. Augsti kvalificēti, zinoši darbinieki ir galvenā vērtība, tāpēc sekmē to nepārtrauktu izglītošanos.

 


Laureāti kategorijā “Mūsu darba vide” – SIA “Trelleborg Wheel Systems Liepaja LSEZ”

Balvu kategorijā “Mūsu darba vide” saņēma SIA “Trelleborg Wheel Systems Liepaja LSEZ”. Darba devējs skaidro darba specifiku, lai lauztu stereotipus par to, ka darbs smagās tehnikas riepu un riteņu ražošanas uzņēmumā ir “vīriešu darbs”. Amatos, kuros ir iespējams darbs no mājām, ir nodrošināti nepieciešamie darba līdzekļi pilnvērtīgam tehniskajam nodrošinājumam.

 


  • Share :