Laureāti kategorijā “Mūsu tirgus attiecības” – Draugiem Group

Rīgā un Cēsīs bāzētais tehnoloģiju uzņēmums AS Draugiem Group apbalvots kategorijā “Mūsu tirgus attiecības” par dažādības vadības principu popularizēšanu un iekļaujošas vides veicināšanu. Uzņēmums veic nozīmīgu ieguldījumu jauniešu izglītošanā gan IT nozarē, gan atbildīgas uzņēmējdarbības jomā. Ikviens produkts un pakalpojums, ko attīsta šis uzņēmums ir saistīts ar noteiktas jomas problēmu risināšanu un atbildīgu attieksmi pret pasauli, kurā jauninājumi tiek ieviesti.


 

 

Laureāti kategorijā “Mūsu darbinieki” – Sociālās integrācijas valsts aģentūra

Sociālās integrācijas valsts aģentūra (SIVA) Jūrmalā, kuras mērķis ir veicināt cilvēku ar invaliditāti un personu ar funkcionāliem traucējumiem sociālo integrāciju, ieguva balvu kategorijā “Mūsu darbinieki”. Žūrija augstu novērtēja jūrmalnieku individuālo pieeju ikvienam darbiniekam, elastīgos risinājumus un atbildīgu attieksmi, strādājot ar darba kolektīvu. SIVA, neraugoties uz diezgan lieliem izaicinājumiem atrast un iesaistīt nepieciešamos darbiniekus, veic visus nepieciešamos pasākumus, lai visur, kur iespējams, iesaistītu dažādu sociālo grupu pārstāvjus, īpaši novērtējot katra individuālā darbinieka prasmes un iespējas.


 

Laureāti kategorijā “Mūsu saziņa” – Starptautiskā Kosmetoloģijas koledža

Kategorijā “Mūsu saziņa” balvu saņēma privātā mācību iestāde SIA Starptautiskā Kosmetoloģijas koledža no Rīgas par dažādības vadības elementu ieviešanu, dalīšanos labajā praksē un dažādu sabiedrības grupu iekļaušanas darba vidē veicināšanu. Apzinoties, ka pārstāvētā nozare ir izteikti “sievišķīga”, koledža izveidojusi īpašu projektu, lai piesaistītu kosmetoloģijas profesijai vīriešus.


 

Laureāti kategorijā “Mūsu darba vide” – SCHWENK Latvija

Kategorijā “Mūsu darba vide” par uzvarētāju tika pasludināta SIA SCHWENK Latvija (iepriekš – CEMEX) par īpašu pieeju darba vides veidošanā Brocēnu cementa rūpnīcā. Ražošanas uzņēmums veicina dažādu sabiedrības grupu iekļaušanu darba vidē, īpaši ievērojot jaunākās pieejas darba vides uzlabošanā. SCHWENK būtisku uzmanību pievērš tieši darba vides pielāgošanai, kas saistīta ar drošību darba vidē, uzsverot, ka katru cilvēku mājās gaida ģimene un draugi un, ka nav pieļaujama cilvēka ciešana darba vidē. Šo pieeju uzņēmums īsteno ne tikai savā uzņēmumā, bet arī sadarbībā ar saviem apakšuzņēmumiem un piegādātājiem.


 

Laureāti kategorijā “Mūsu principi” – Paulig Coffee Latvia

Kategorijā “Mūsu principi” par uzvarētāju pasludināts kafijas vairumtirdzniecības uzņēmums SIA Paulig Coffee Latvia. Uzņēmuma vadība saglabā un praktizē mātes kompānijas izteiktos principus attieksmē pret vidi, atbildīgu ražošanu un atbildību pret saviem darbiniekiem. 2019.gadā Rīgā strādājošā kompānija īpaši izcēlusi katra darbinieka dzimto vietu, dāvinot vietējiem iedzīvotājiem 100 kafijas tases bez maksas. Tomēr, tā ir tikai aisberga redzamā daļa – ikdienā uzņēmums atbalsta jauniešus no sociāli mazaizsargātām grupām un sniedz atbalstu jauniešiem karjeras attīstībā.


  • Share :